Borba za svaku kap vode na paklenim vrućinama: Stanovnici Gaze iz prenatrpanih šatora prepunih insekata beže na ZAGAĐENU OBALU
Stanovnici grada Gaze masovno napuštaju šatorska naselja i odlaze na zagađenu mediteransku obalu kako bi se okupali i oprali veš, tvrde očevici navodeći da sveža voda gotovo nije dostupna u periodu visokih letnjih temperatura, piše danas Rojters.
Učitavanje komentara...