U 9 UJUTRU SUBJEKTIVNI OSEĆAJ VEĆ 35 STEPENI! RHMZ izdao najviši stepen upozorenja zbog vrućina, u ovim grdovima je NAJGORE, a od sutra JOŠ VEĆI PAKAO: "Veoma opasna vremenska situacija"
Republički hidrometeorološki zavod Srbije izdao je jutros upozorenje na veoma visoke temperature i najavio da se toplotni talas nastavlja, ali i početkom sledeće nedelje. Već u 9 časova najveće temperature izmerene su u Vojvodini, upravo gde je na snazi crveni meteoalarm. Najtoplije je u Pančevu sa 32,6 stepeni Celzijusa, zatim u Somboru gde je izmereno 32, dok je u Novom Sadu živa dostigla 31. podeok Celzijusove skale, ali je subjektivni osećaj neverovatnih 35 za jutro.
Učitavanje komentara...