Bez iskustva u struci teško se dobija posao
Većina mladih koji su juče posetili beogradski Sajam praksi smatra da je najveća prepreka da dođu do zaposlenja nedostatak radnog iskustva. Mnogi od njih već mesecima traže posao iako imaju fakultetske diplome, govore bar jedan strani jezik i znaju da rade na računaru, bez profesionalnog iskustva uvek bivaju odbijeni.
Sekcija komentara na ovom tekstu je sada zaključana. Sekcije komentara na svim tekstovima se automatski zaključavaju posle 48 sati od poslednjeg osvežavanja teksta.