Druga faza radova počinje 29. juna u 8 sati i traje do 3. jula do 16 sati
Tokom druge faze biće promenjen režim saobraćaja sa preusmeravanjima označenim signalizacijom
Prva faza rehabilitacije petlje Ostružnica, na deonici auto-puta E-75, završena je danas, saopšteno je iz Puteva Srbije.
Kako se dodaje u saopštenju, saobraćaj se odvija neometano u smeru Niš - Obrenovac/Beograd, kao i u smeru Novi Sad - Obrenovac/Beograd.
Početak druge faze rehabilitacije najavljen je za 29. jun u osam časova ujutru, a završetak je planiran 3. jula do 16 časova.
Izmenjen režim saobraćaja
Tokom druge faze radova na rehabilitaciji petlje Ostružnica, saobraćaj će se odvijati u izmenjenom režimu.
"U smeru Niš/Novi Sad - Beograd/Železnik, za saobraćaj će biti zatvorena direktna rampa, dok će se saobraćaj preusmeravati prema postavljenoj saobraćajnoj signalizaciji OBILAZAK i Beograd - Sajam: rampom ka Obrenovcu, uključenje ka Obrenovcu na Savsku magistralu, odmah desno isključenje na stari Obrenovački put, levo isključenje preko prevoja i povratak na Savsku magistralu ka Beogradu", navodi se u saopštenju.
U smeru Niš/Novi Sad - Obrenovac, saobraćaj će se odvijati u redovnom režimu.
(Izvor: Tanjug)