RHMZ I BATUT UPALILI ALARME, STIŽE PIK TOPLOTNOG TALASA! Čak 14 gradova u narandžastom, a OVDE će sutra biti najgore: Izdat najviši stepen upozorenja!

RHMZ I BATUT UPALILI ALARME, STIŽE PIK TOPLOTNOG TALASA! Čak 14 gradova u narandžastom, a OVDE će sutra biti najgore: Izdat najviši stepen upozorenja!

0

Toplotni talas u Srbiji ne jenjava i trajaće prema najavi RHMZ-a, ali i Instituta za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" sve do 3. jula, dok se sutra, 29. jula prema prognozama očekuje njegov najveći pik - čak 14 gradova biće u narandžastom, dok će se jedan crveniti.

Učitavanje komentara...
  • Info najnovije

  • Sportal