U Skupštini Novog Grada formirana dva kluba odbornika: Svađa zbog prostorija i pečata

U Skupštini Novog Grada formirana dva kluba odbornika: Svađa zbog prostorija i pečata

0

Raspuštanje opštinskog odbora SDS Novi Grad uzrokovalo je razdor u toj meri da u skupštinskim klupama sada imaju njihova dva kluba odbornika. Još uvek traje i bitka oko besplatnih poslovnih prostorija u zgradi opštine koji može da korsiti odbornički klub svake partije.

Sekcija komentara na ovom tekstu je sada zaključana. Sekcije komentara na svim tekstovima se automatski zaključavaju posle 48 sati od poslednjeg osvežavanja teksta.
  • Info najnovije

  • Sportal