Uhapšeno 15 osoba zbog malverzacija sa pšenicom i šećerom

Uhapšeno 15 osoba zbog malverzacija sa pšenicom i šećerom

0

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP-a, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu uhapsili su 15 osoba koje se terete da su malverzacijama prilikom skladištenja merkantilne pšenice i zajma šećera oštetili Republičku direkciju za robne rezerve i protivpravno prisvojili više od 184 miliona dinara.

Sekcija komentara na ovom tekstu je sada zaključana. Sekcije komentara na svim tekstovima se automatski zaključavaju posle 48 sati od poslednjeg osvežavanja teksta.
  • Info najnovije

  • Sportal