"DADILJA PRIMETILA, A RODITELJI NISU" Otkriveno kako je dečak ubica lažirao bolest da ne bi išao u školu, majka mu slala poruke: "Ne odlučuješ ti..."
Viši sud u Beogradu izrekao je u četvrtak presudu Vladimiru i Miljani Kecmanović, roditeljima dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar", na ponovljenom suđenju. Oba roditelja su osuđena na zatvorske kazne. Predsednik sudskog veća Dragan Martinović je tokom obrazloženja rekao da je dečak ubica imao 211 izostanaka u 47 dana od 137 radnih dana.
Učitavanje komentara...