Dve osobe su lakše povređene i prevezene u Zemunsku bolnicu.
Najviše intervencija bilo je zbog hroničnih bolesnika, tuča i alkoholisanih osoba.
Tokom protekle noći u Beogradu dogodila jedna saobraćajna nezgoda, u Ulici Antifašističke borbe na Novom Beogradu, u kojoj su lakše povređene dve osobe, rečeno je jutros agenciji Tanjug iz službe Hitne pomoći.
Saobraćajna nezgoda se dogodila u 00.56 sati, a povređeni su prevezeni u Zemunsku bolnicu.
Hitna pomoć imala je tokom noći 143 intervencije, od kojih je 43 bilo na javnom mestu.
Za pomoć su najčešće zvali hronični bolesnici, a na javnom mestu najviše intervencija bilo je zbog tuča i alkoholisanih osoba.
(Tanjug)