"Telekom Srbija" kupio kablovskog operatora "Telemark"
Kompanija "Telekom Srbija" kupila je "Telemark", najvećeg kablovskog operatora na teritoriji zapadne i centralne Srbije, koji ima više od 25.000 televizijskih i internet korisnika.
Sekcija komentara na ovom tekstu je sada zaključana. Sekcije komentara na svim tekstovima se automatski zaključavaju posle 48 sati od poslednjeg osvežavanja teksta.