"Telekom Srbija" kupio kablovskog operatora "Telemark"

"Telekom Srbija" kupio kablovskog operatora "Telemark"

telekom_060217_foto Dusan Milenkovic 0018
telekom_060217_foto Dusan Milenkovic 0018

Kompanija "Telekom Srbija" kupila je "Telemark", najvećeg kablovskog operatora na teritoriji zapadne i centralne Srbije, koji ima više od 25.000 televizijskih i internet korisnika.

"Telemark" pruža usluge korisnicima u Čačku, Kraljevu, Gornjem Milanovcu, Požegi, Lučanima, Guči, Mionici, LJigu, Banji Vrujci, Mataruškoj Banji i Kosjeriću, navodi se u saopštenju "Telekoma Srbija".

Korisnicima sa ovih teritorija "Telekom Srbija" omogućiće korištenje bržeg i kvalitetnijeg interneta, kao i vrhunsku televizijsku ponudu, prenosi RTS.

"Telekom Srbija" na taj način nastavlja sprovođenje svoje strategije širenja i prilagođavanja novim tržišnim trendovima, sa ciljem da postane regionalni lider u svim telekomunikacionim uslugama i nosilac budućeg digitalnog razvoja.

telekom_060217_foto Dusan Milenkovic 0018
telekom_060217_foto Dusan Milenkovic 0018 (Foto: Dušan Milenković / RAS Srbija)

SP2026 SP2026 Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026

Izdvajamo za vas
Više sa weba