Pacijent za koga su mislili da je mrtav, probudio se među leševima

Pacijent za koga su mislili da je mrtav, probudio se među leševima

0

ŠIBENIK - Pacijent iz Šibenika koji je u zagrebačku kliniku "Merkur" primljen radi operacije bubrega, nakon što su lekari prethodno utvrdili da mu je srce stalo te da je nastupila klinička smrt, probudio se na Odeljenju patologije i šokiran počeo da viče, piše "Slobodna Dalmacija"

Sekcija komentara na ovom tekstu je sada zaključana. Sekcije komentara na svim tekstovima se automatski zaključavaju posle 48 sati od poslednjeg osvežavanja teksta.
  • Info najnovije

  • Sportal