(FOTO, VIDEO) "POSLEDNJI PUT PRED OVOLIKO LJUDI SE OBRAĆAM KAO PREDSEDNIK" Vučić na mitingu SNS: "Nikom drugom nisam hteo da služim sem građanima Srbije"

(FOTO, VIDEO) "POSLEDNJI PUT PRED OVOLIKO LJUDI SE OBRAĆAM KAO PREDSEDNIK" Vučić na mitingu SNS: "Nikom drugom nisam hteo da služim sem građanima Srbije"

0

Predsednik Aleksandar Vučić rekao je na mitingu "Srbija, jedna porodica" u Beogradu da se poslednji put obraća pred ovolikim brojem građana kao predsednik Republike.

Učitavanje komentara...
  • Info najnovije

  • Sportal