Babić na Molitvenom doručku: Pozvao bih Obamu da poseti Srbiju
"Da sam imao priliku da razgovaram sa Barakom Obamom, najpre bi ga pozvao da poseti Srbiju, jer bi to bio dobar način da američke kompanije investiraju u našu zemlju" kaže za "Blic" Zoran Babić, šef poslaničke grupe SNS-a.
Sekcija komentara na ovom tekstu je sada zaključana. Sekcije komentara na svim tekstovima se automatski zaključavaju posle 48 sati od poslednjeg osvežavanja teksta.