Muškarci postaju oprezniji kada saznaju čime se bavi i biraju reči u konverzaciji sa njom.
Sa suprugom ima česte nesuglasice jer je on podseća da nije njen pacijent već muž.
Ivana Šalipur Lola, pobednica stručnog žirija u popularnom takmičenju "Nikad nije kasno", otvorila je dušu o najvećoj intimi. Ne krije da ima problema sa suprugom, pa se osvrnula i na svoju nesvakidašnju profesiju.
Lola je sek**log, a otkrila je da muškarci promene način na koji joj se obraćaju kad to saznaju.
- Čim saznaju čime se bavim, odmah postanu oprezniji. Počinju da razmišljaju o svakoj reči koju izgovore. Iskreno, potpuno ih razumem. Nije baš svejedno kada znaš da je tvoj potencijalni partner to - rekla je ona.
Otkrila je da ima probleme sa mužem zbog svog zvanja.
- Veoma je problematično, barem u mom slučaju. Konstantno analiziram stvari, što ponekad zna da bude naporno - rekla je Lola, pa dodala:
- Često imam situacije da me suprug podseti da mi nije pacijent, već muž.
"Ugovor je nešto najstrašnije što sam u životu videla"
Lola je, inače, učestvovala u "Idolu", a detalji ugovora u tom takmičenju su je ostavili u šoku. Ona je nedavno otkrila niz detalja, pa se prisetila u kakvom joj je sećanju ostalo učešće u američkom šou-programu.
- Iskreno, to iskustvo nije bilo ni približno lepo kao iskustvo u emisiji "Nikad nije kasno". Morala sam veoma pažljivo da biram audicije, a bila sam i dosta mlađa. Putovanja u Los Anđeles, sastanci sa producentima i ceo proces bili su veoma iscrpljujući. Ništa od toga nije bilo jednostavno - rekla je Ivana Lola Šalipur.
- Bilo je neprijatnih situacija, najviše sa ugovorom. Sam ugovor je nešto najstrašnije što sam videla u svom životu. Ko god potpiše taj ugovor, prodao je svoju dušu. Oni po tom ugovoru imaju kreativnu kontrolu nad celom tvojom karijerom i daješ im procenat zauvek. Nemoguće je rešiti se tog ugovora, osim ako imaš milione ili jake advokate. Iz tog razloga i nisam želela da idem dalje - dodala je ona tad.
(Informer)