"U KREVETU STALNO ANALIZIRAM STVARI, MUŽ ME KRITIKUJE" Pobednica "Nikad nije kasno" o najvećoj intimi: "Suprug kaže da mi NIJE PACIJENT, imamo probleme"
Ivana Šalipur Lola, pobednica stručnog žirija u popularnom takmičenju "Nikad nije kasno", otvorila je dušu o najvećoj intimi. Ne krije da ima problema sa suprugom, pa se osvrnula i na svoju nesvakidašnju profesiju.
Učitavanje komentara...