Govorio je i o počecima Tee Tairović, pohvalivši njen talenat i energiju još dok je bila tinejdžerka.
Zbog supruginog zdravstvenog stanja, Jasko neće slaviti pobedu kako je planirao i ostaje u Beogradu zbog nje.
Jasmin Selmanović Jasko pobednik je ove sezone "Nikad nije kasno" po broju glasova na Fejsbuku . On je pobedu posvetio supruzi koja je trenutno u bolnici zbog povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći koju su doživeli nedavno.
Jasmin je tada zadobio lakše povrede ruke, dok je Selda zbog svojih povreda morala biti zadržana u bolnici.
– Supruga i ja smo imali saobraćajnu nezgodu pre neku noć, kada smo se vraćali sa snimanja u Sjenicu. Ona je ovde, u bolnici u Beogradu, imala je tešku povredu. Ali, hvala Bogu, nije životno ugrožena. Oporavlja se, biće dobro, ako Bog da... Van životne opasnosti je, što je najbitnije. Moglo je da bude i gore - rekao je pobednik "Nikad nije kasno" za "Grand" i dodao da zbog toga neće proslaviti pobedu kako je planirao.
– Nije moguće da (sada) odem u posetu kod supruge iz medicinskih razloga, ali ću ostati u Beogradu nekoliko dana, prvenstveno zbog nje... Nadam se da će se što pre oporaviti, van životne opasnosti je, to je najvažnije. Takva je sudbina. Pod velikim sam stresom i ne bih da se vraćam na to. Jer, kad te zadesi to što te zadesi... To je u stvari druga strana života – zaključio je Jasko.
"Tea Tairović je pevala sa mnom"
On je govorio i o počecima Tee Tairović.
– Tea Tairović je sam mnom pevala, to je divna devojka, sada žena; ja sam video tu ogromnu energiju u njoj i prepoznao sam tu energiju i kroz sebe. Kao što meni publika daje volju za radom, kako ja shvatam ovaj muzički posao koji mi je u srcu... I kod Tee je bilo tako. Ona je možda tad imala 17 godina. Moja procena je bila da će ta devojčica biti velika zvezda i to se i ostvarilo.
Inače, pevač je zbog supruge želeo da odustane od takmičenja o čemu je pričao.