Nada Blam nije imala problem da o svemu govori javno.
Ona i dalje važi za glumicu koja je među onima sa najviše talenta.
Poznata glumica Nada Blam otvoreno je podelila svoje najbolnije životno iskustvo, govoreći o porodičnom nasilju koje je doživela od svog tadašnjeg supruga.
Njihov brak je okončan odmah nakon incidenta u kojem je, nakon svađe u kući, suprug fizički nasrnuo na nju. Glumica ističe da je, čim ju je udario, donela neopozivu odluku da ga napusti.
Sa mužem vodila diskoteku
U tom periodu, njen život je izgledao potpuno drugačije. Zajedno sa suprugom vodila je jednu od najpoznatijih diskoteka u tadašnjoj Jugoslaviji, zbog čega je napravila pauzu u glumačkoj karijeri i umetnosti.
- Znate kako, ljudi mnogo lažu. Lažem verovatno i ja, ali u životu je najbitnije suočavanje sa istinom. Međutim, ako istinu kažeš drugome koji se nije suočio sa sobom, to je onda incident.
Dogodila se ta neka svađa u kući sa mojim tadašnjim mužem, a završila se tako što me on udario, zbog čega sam ga odmah ostavila - iskreno je otkrila Nada, pa je otkrila šta je usledilo:
- Rekla mi je "E, neka te je udario". Nisam pristajala na trgovinu i kompromise. Bilo mi je lakše svako drugo mučenje osim tog u braku.
Opet, reći da više ne želiš da budeš tu je za mene bilo kao da se uvežeš bombama, to je toliko teško i smrtonosno.
To je toliko opasno i retko, jer žene trpe zato što nemaju izbora. Ja nisam imala baš naročit izbor, bila sam dosta hrabra, to sada znam, i to je takođe posledica velikih emocija - ispričala je glumica svojevremeno.