Marta Savić se posle duže pauze vratila na scenu i priznala je da ima veliku tremu pred nastup.
Ona je sa ponosom istakla da joj „kuća peva“, jer su njen suprug Mile i ćerka Elena takođe uspešni u muzici.
Folk zvezda Mile Kitić stigao je koncert Južnog vetra u Beogradu kako bi podržao kolege, ali i svoju suprugu Martu Savić koja se večeras posle dužeg vremena vratila na scenu. Čim je ugledao svoju izabranicu, Mile joj je prišao i pred svima je nežno poljubio u obraz, pokazavši da su nakon toliko godina braka i dalje jedno drugom najveća podrška.
Mile Kitić se takođe veoma srdačno pozdravio i sa Suzanom Jovanović, koja je stajala tik do njih i takođe bila vidno raspoložena.
Ovaj emotivni susret legendarnih pevača privukao je veliku pažnju prisutnih medija, a fotografije svedoče o sjajnoj energiji i poštovanju koje vlada među zvezdama kultnog Južnog vetra, a detaljnije pogledajte u videu, koji se nalazi u okviru teksta.
Marta Savić u javnosti posle ilegale, progovorila o ćerki Eleni i mužu
Pevačica Marta Savić pojavila se večeras na spektakularnom koncertu Južnog vetra u Beogradu, privukavši ogromnu pažnju medija i publike nakon dužeg odsustva sa estradne scene. Ona je pred okupljenim novinarima otvoreno priznala da oseća veliku tremu jer se pred publiku vraća u ovako posebnoj noći.
Marta se sa osmehom prisetila i emotivnog blagoslova jedne drage osobe koja joj je poželela da joj „kuća peva“, istakavši sa ponosom da joj se ta želja ostvarila, jer danas uspešne karijere i pesme imaju i njen suprug Mile Kitić i ćerka Elena.
"Ima treme, jer sam ja dugo odsutna sa estrade, a večeras je posebno veče. Ja sam tu, publika je tu. Mene je jednom moja draga osoba blagosiljala i rekla tada kuća vam pevala i evo stvarno kuća mi peva, peva mi muž, peva ćerka, pevam ja, svi pevamo. "Ne pamtim datume i godine, a nema ništa lepše od muzike" - rekla je Marta Savić.