Izrazila je veliku sreću zbog susreta sa vernom publikom.
Marta smatra da nema ništa lepše od muzike i ne pamti datume već samo emocije kroz pesmu.
Pevačica Marta Savić pojavila se večeras na spektakularnom koncertu Južnog vetra u Beogradu, privukavši ogromnu pažnju medija i publike nakon dužeg odsustva sa estradne scene. Ona je pred okupljenim novinarima otvoreno priznala da oseća veliku tremu jer se pred publiku vraća u ovako posebnoj noći.
Marta se sa osmehom prisetila i emotivnog blagoslova jedne drage osobe koja joj je poželela da joj „kuća peva“, istakavši sa ponosom da joj se ta želja ostvarila, jer danas uspešne karijere i pesme imaju i njen suprug Mile Kitić i ćerka Elena.
"Ima treme, jer sam ja dugo odsutna sa estrade, a večeras je posebno veče. Ja sam tu, publika je tu. Mene je jednom moja draga osoba blagosiljala i rekla tada kuća vam pevala i evo stvarno kuća mi peva, peva mi muž, peva ćerka, pevam ja, svi pevamo. "Ne pamtim datume i godine, a nema ništa lepše od muzike" - rekla je Marta Savić.
Ima neobičan trik za mladolik izgled
Pevačica Marta Savić, koja se povukla sa estrade, i dalje pleni pažnju svojim mladolikim izgledom i energijom.
- Marta ne voli stres i to je nešto od čega se uvek sklanjala. Pored toga što ima stvari koje praktikuje da zadrži mladolik izgled, trudi se da je u miru i da izbegava situacije u kojima joj, što bi se narodski reklo "skače pritisak" - otkrio je izvor.