"MOLIM BOGA DA MI DA SNAGE" Suzana Jovanović emotivno o povratku na scenu, deci i Saši Popoviću

"MAMA, STVARNO IDEŠ NA KONCERT?" Suzana Jovanović otkrila kako su deca reagovala na njen povratak posle 27 godina, pa progovorila o Saši Popoviću: "MOLIM BOGA DA MI DA SNAGE" (Video)

Suzana Jovanović
Suzana Jovanović

Priznala je da se nada da će ostati hrabra i dostojanstvena tokom nastupa.

Suzana je govorila o svojoj porodici, raduje se ulozi bake i ponosna je na sina i snajku.

Slušaj vest
0:00/ 0:00

Pevačica Suzana Jovanović pojavila se večeras na velikom koncertu Južnog vetra u Beogradu, vidno uzbuđena i preplavljena emocijama zbog povratka na scenu nakon skoro tri decenije. Ona je pred okupljenim medijima priznala da ceo dan oseća ogroman naboj i pozitivnu tremu, ali i veliku tugu jer njen najveći oslonac večeras nije pored nje.

Suzana je sa knedlom u grlu istakla da bi njen pokojni suprug Saša Popović večeras sigurno bio najponosniji na nju, te da se moli Bogu da ostane hrabra, dostojanstvena i na visini zadatka tokom nastupa.

"Konačno ću zapevati posle više od 27 godina, jako sam uzbuđena. Ceo dan sam nervozna, želim da ovo veče svima donese sreću. Ja sam sa Južnim vetrom snimila tri albuma, a izdvojila sam za večeras ono što se najviše pevalo. Deca večeras neće biti tu, Stariji imaju bebu, a Aleksandra nije baš za koncert, tu su prijatelji. Sin je rekao: "Mama, stvarno ideš na koncert". Oni ne mogu da veruju" - ispričala je Suzana oduševljeno, pa progovorila o Saši Popoviću:

"Ceo dan me puca naboj emocija. Ja znam da bi on sada bio ponosan. Nadam se da ću zadržati emocije. Molim se Bogu da mi pomogne da izdržim, da ostanem hrabra i dostojanstvena, na visini zadatka.

"Moja prva ljubav bila je muzika, ne znam kakve Bog ima planove. U ulozi bake mi je najlepše, sa njom je sada najdivnije, počela je da se smeje i da se okreće na leđa, a ja uživam. Danijel i snajka su divni roditelji, tako lepo paze, ponosna sam na njih. Aleksandra još nije poželela da postane majka, želi da malo proputuje i proživi sa dečkom" - pričala je Suzana.

Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović

"Nisam mogla da dođem ove godine na finale Zvezda Granda, bila sam sprečena. Neću biti u žiriju. Meni najviše fali Sale, u svemu nedostaje, vidi se praznina. Nadam se da će to sve da nastavi da funkcioniše" - rekla je Suzana, a šta je još rekla poslušajte u videu, koji se nalazi u okviru teksta.

"Hvala Bogu, došao je mali anđeo u naš život "

Inače, ponosna baka oglasila se nakon rođenja unuke.

- Beba je dobro, sve je prošlo super, lagano se porodila snajka. Beba je super, dobila je čistu desetku, sve je u najboljem redu. Ja sam super, još uvek su mi pomešana osećanja. Tu je malo tuge, malo radosti. Više je radosti nego tuge. Hvala Bogu došao je mali anđeo u naš život i treba da se radujemo - rekla je Suzana nakon snajinog porođaja za medije.

Suzana Jovanović
Suzana Jovanović (Foto: Milan Ilić / Ringier)
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović (Foto: Milan Ilić / Ringier)
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović (Foto: Milan Ilić / Ringier)
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović (Foto: Milan Ilić / Ringier)
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović (Foto: Milan Ilić / Ringier)
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović (Foto: Milan Ilić / Ringier)
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović (Foto: Milan Ilić / Ringier)
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović (Foto: Milan Ilić / Ringier)
Suzana Jovanović
Suzana Jovanović (Foto: Milan Ilić / Ringier)
Izdvajamo za vas

SP2026 SP2026 Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026

Više sa weba