Hrvat pitao da li je bezbedno da putuje po Srbiji - naš čovek mu dao odgovor za pamćenje: "Nemoj molim te, oni će da..."
Na popularnoj društvenoj mreži Redit pojavilo se pitanje koje je u kratkom roku pokrenulo lavinu komentara i izuzetno zanimljivu raspravu o stvarnim odnosima Hrvata i Srba na terenu. Korisnike je zaintrigirala dilema da li je za jednog Hrvata potpuno sigurno da poseti manja mesta i unutrašnjost Srbije, van većih turističkih i urbanih centara.
Učitavanje komentara...