Saška Đoković objavila je sliku na kojoj uživa na luksuznoj jahti, ali i dalje radi na laptopu.
Njihov milionski stan u Dubajiu pogođen je iranskim dronom.
Đorđe Đoković i njegova supruga Saška u martu ove godine napustili su Dubai usled ratnih dešavanja na Bliskom istoku i vratili se u Beograd. Saška Đoković sada je objavila sliku na kojoj se vidi kako uživa na jahti.
Naime, Saška Đoković baškarila se na luks jahti, a kako se može videti, nije gubila vreme, pa je tako nešto kucala na laptopu.
Milionski stan pogođen dronom
Brat Novaka Đokovića, Đorđe, i njegova supruga Saška pre izvesnog vremena preselili su se u Dubai. Međutim, zbog nestabilne bezbednosne situacije i rata na Bliskom istoku, odlučili su u martu ove godine da hitno napuste zgradu u kojoj već duže vreme žive i vrate se u Srbiju. Stan u kojem su boravili u Emiratima pogođen je iranskim dronom, a prema pisanjima, par je za ovu luksuznu nekretninu iskeširao čak 2 miliona evra.
Saška nije htela da se uda bez papagaja
Saška i Đole želeli su da sve prođe u najužem krugu porodice i prijatelja. Ipak, ono što je bila njena najveća želja jeste to da svemu prisustvuje njen kućni ljubimac - papagaj.
Naime, Saški je majka ispred crkve donela kavez sa papagajem, kojeg je ona potom odnela u restoran.
Snajka Novaka Đokovića potom je na svom Instagramu objavila fotografiju sa pernatim ljubimcem i otkrila zbog čega joj je bilo toliko bitno da tog dana bude sa njom.
- Pipi Duga Čarapa Veselinov je za mene član porodice. Znam za njega od kada znam i za sebe. Uvek i zauvek na mom desnom ramenu. Moj zaštitnik - napisala je Saška na svom Instagramu tada uz fotografiju na ulazu Crkve Svetog Marka kada je pred sam čin venčanja izvadila svog ljubimca iz kaveza i poljubila ga.
- Bio je jako mali kada je stigao u naš dom, tako da sam mu se maksimalno posvetila. Što se reči tiče, imajte na umu da je stigao kada sam imala 3 godine. Fond reči mi je bio "Pipo, dođi, Pipo" i tako 1.000 puta na dan. Menja melodiju, pa ako me nema dugo kod kuće, to njegovo "Pipo" bude dosta ljutito, dok je za "Laku noć" nežan - ispričala je ona jednom prilikom, a takođe tada je istakla da bi želela da on bude na njenom venčanju, ali da joj stoji na ramenu, što ipak nije bio slučaj.