(VIDEO) "SUPRUGA JE U BOLNICI" Pobednik "Nikad nije kasno" imao saobraćajku pred finale, jedva izustio: "Teško mi je, mislio sam da odustanem"

(VIDEO) "SUPRUGA JE U BOLNICI" Pobednik "Nikad nije kasno" imao saobraćajku pred finale, jedva izustio: "Teško mi je, mislio sam da odustanem"

0

Pobednik takmičenja „Nikad nije kasno“ Jasko i njegova supruga Selda doživeli su saobraćajnu nesreću pred samo finale šou programa na području Kanjevine, vraćajući se sa snimanja završne emisije.

Učitavanje komentara...