Prvi put je zaista osetila prazninu u kući ove zime, kada je ostala sama tokom praznika.
Srećna je što njene pesme pomažu ljudima da prebrode teške trenutke i ponosna je na publiku koja joj se poverava.
Pevačica Milica Pavlović oduvek je isticala koliko je bila vezana za baku i deku sa kojima je odrasla. Nakon njihove smrti ništa nije isto u njenom životu, a sada je istakla da oseća nenadoknadivu prazninu.
Milica je rekla da je prvi put shvatila koliko je kuća prazna ove zime, kada je preskočila odmor i ostala u svom domu.
- Stigao je januar, a ja po prvi put nakon velikog broja uspešnih koncerata, turneja i uspeha albuma "Posesivna bivša" nisam otputovala iz Srbije da malo odmorim, kao što to inače radim. Odlučila sam da spakujem kofer i krenem u svoj Bunibrod. Potpuno sam smetnula sa uma da će mi dani daleko sporije prolaziti u zatvorenom prostoru, s obzirom na to da je zimski period. Ne mogu da kažem da sam bila usamljena, viđala sam se i sa komšijama, družila se sa rođacima...Međutim, kada sam u jednom trenutku ostala u četiri zida i shvatila da je kuća prazna, da sam tu sama, a da dolaze Badnje veče i Božić bilo mi je jako teško. Shvatila sam da mog deke i moje bake nema i da su zaista "otišli"...Rekla sam sebi: "Okej, nećeš da kloneš, hajde da vratiš onu jaku Milicu" - rekla je Milica za Tv Prva i dodala:
-Noć mi je izuzetno teško padala, na TV-u su išle serije koje sam gledala sa njima. Vraćali su mi se filmovi kada sam bila tinejdžerka dok su me čekali da dođem kući iz grada ili sa nekog putovanja. Eto, tada sam osvestila da njih zaista nema - rekla je pop zvezda.
Ide na psihoterapije
Milica je priznala da se obratila psihoterapeutu.
-Zahvaljujući mojoj terapeutkinji Vanji sa kojom sam nedavno započela terapije, shvatila sam da je rad na sebi i svom unutrašnjem detetu nešto što je izuzetno važno i svima nama neophodno i poželjno. Terapeut može da nam pomogne da ponovo nađemo tu caku u sebi, jednu vrstu formule koja nam pruža kontakt sa unutrašnjim bićem i daje nam veru kako bismo ponovo počeli da se radujemo kao to malo dete koje smo nekada bili. Niko ne treba da se oseća prazno i upravo zbog toga želim da kažem ljudima još jednom da je terapija izuzetno važna, iako je i dalje to tabu tema kod nas. Važno je da osvestimo da imamo problem, da ga rešimo i onda možemo da pomognemo i nekom drugom - rekla je Milica i priznala da je najponosnija na svoju publiku koja nema problem da se poistoveti sa njom.
-Najsrećnija sam kada dobijem poruku od ljudi koji me vole i prate moj rad, a u kojima mi otkrivaju svoje najdublje tajne i priznaju da su se lečili uz moju muziku u nekim lošim životima trenucima. Skoro sam dobila poruku u kojoj mi je jedna devojka napisala da je posle jednog mog intervjua shvatila da mora uzeti život u svoje ruke i da nema predaje...Posebno sam srećna jer se pronalaze u svim mojim pesmama uz koje, kako su mi rekli leče dušu.