Milica Pavlović predstavila je novi album "Caka".
Na albumu su sarađivali brojni autori i tekstopisci.
Pevačica Milica Pavlović danas je organizovala promociju novog albuma "Caka", a tom prilikom otkrila je da je htela da vrati malo nostalgije kroz muziku.
Pevačica tvrdi da je krajnjim rezultatom prezadovoljna, kao i da je sve radila bez ijednog procenta da se ikome dopadne.
- Mi smo dve godine studiozno spremali ovaj album. Sigurna sam da se to i čuje u kvalitetu. Potrudili smo se da publici damo nešto novo da opet budemo, pa skromno ću reći, trendseteri i inovativni.
Veliki broj autora, veliki broj tekstopisaca sa nekima i po prvi put sarađujem
Imam što šta da kažem za iste, sem pored toga što im se stalno zahvaljujem jer smatram da su najbolje od sebe dali upravo meni - rekla je Milica, pa je potom dodala:
- Ja sam radila onako kako se meni radi, kako smo smislili moj tim i ja i vrlo, vrlo kratko smo izdali neke vizuale koji drže pažnju koje traju po par minuta u slovmoušnu.
Baš zato što mislim da je pažnja nešto što je trenutno odsutno u većini našeg društva, što je, da kažemo negde i donela ta digitalizacija.
E pa baš u inat svemu tome da mi vratimo malo te upravo nostalgije koja neverovatno je protkana kroz ceo album. Opet kažem, ma koliko imali urbane tekstove poput derišta poput Cake, vi osećate kad od početka do kraja slušate album jednu notu nostalgije.
Cilj joj je da sve bude na svom mestu
Pevačica tvrdi da je sve radila tako da ona bude zadovoljna i da ne mora po svaku cenu to svima da se dopadne.
- Kao što sam malopre rekla, radila sam po svojoj intuiciji po svom osećaju bez ijednog procenta da se bilo kome dopadnem. I na to sam izuzetno ponosna. Mislim da album nije na prvu. Mislim da treba više puta da se sluša. Raduje me što su fenomenalne reakcije - rekla je Milica, koja objavila njena producentska kuća Senorita music.
- Mi smo postali veliki prijatelji kada odem do Grčke. Mi obavezno odemo i do studija odemo na neki lep ručak pored mora. Odemo i kod njegove porodične kuće, pa odemo i na neki meč. Jel tako? I to je za mene bila prilika da vidim- rekla je ona o Fivosu.