"DOK BUDEŠ SPAVAO, UZEĆU TAJ PIŠTOLJ!" Mina je prošla kroz niz toksičnih i nasilnih odnosa, preživela slom i hospitalizaciju, a zatim poručila: "Dobro sam"
Pevačica Mina Kostić nedavno je izašla iz psihijatrijske bolnice "Laza Lazarević". Ona je u ovu ustanovu prvobitno dovedena 31. maja u pratnji policije, a zadržana je zbog ispoljene agresije i teške anksioznosti.
Učitavanje komentara...