Tokom boravka u bolnici, Mina je imala veliku podršku porodice i verenika koji ju je redovno obilazio.
Nakon izlaska iz bolnice, pevačica nastavlja sa oporavkom u mirnom okruženju najbližih.
Partner pevačice Mine Kostić, Mane Ćuruvija Kasper, oglasio se na društvenim mrežama nakon što je ona napustila psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević". Poznata pevačica je pre par dana izašla iz ove ustanove, a po nju su tada došli njena braća i njen verenik, Mane Ćuruvija Kasper.
Javnost je ostala u šoku kada je Mina hospitalizovana 31. maja, nakon što je u bolnicu dovedena u pratnji policije zbog agresivnog ponašanja.
Iako je Kasper na početku agonije poručio da se neće javno oglašavati i da će svu priču o čitavoj situaciji prepustiti njoj, on ipak nije izdržao. Mane je na svom profilu na društvenoj mreži Instagram podelio snažnu fotografiju na kojoj se jasno vidi kako se on i Mina čvrsto drže za ruke.
Uz ovu emotivnu fotografiju, Kasper je uputio brutalno jaku poruku koja je mnoge ostavila bez teksta.
- Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas - napisao je pevačicin verenik.
Porodica bila uz Minu
Tokom njenih najtežih dana i boravka u bolnici, Kostićeva je imala ogromnu podršku porodice i Kaspera, koji ju je redovno obilazio.
Nakon izlaska iz "Laze Lazarevića", pevačica svoj oporavak nastavlja u miru i u krugu svojih najbližih.