Njihov odnos je započeo putem društvenih mreža, a uživo su se upoznali krajem prošle godine.
Kasper je nakon Mininog izlaska iz bolnice izjavio da su dobro i zahvalio svima na podršci, naglašavajući njihovu potrebu za privatnošću.
Pevačica Mina Kostić juče je nakon 23 dana napustila psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević" u pratnji verenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće. Pevačica je kratko poručila da se oseća odlično i za sada je u medijskoj ilegali, jer joj je potreban mir.
Sa druge strane, javnost se i dalje bavi njenim verenikom i koliko je zapravo on iskren prema njoj.
Zanimljivo je da je njihov odnos krenuo putem društvenih mreža. Oni su se mesecima dopisivali i gledali preko video-poziva, a uživo se upoznali tek krajem prošle godine. Pevačica je na prvu otkinula za Kasperom i istakla da smatra da je on pravi muškarac za nju.
- Osećam to u duši, u srcu, u glavi. Pa i ako me laže, lepo me laže. On je 198 visok, ima 45 godina. To je sve istina - istakla je pevačica prošle godine u emisiji "Ami dži šou".
Podsećamo, Mina Kostić je jedna od najnižih žena na javnoj sceni. Visoka je 158 cm, a ima 51 godinu, što znači da je Mane od nje mlađi 5 godina.
Prva izjava Kaspera nakon izlaska Mine iz bolnice
Nakon što je Mina napustila kliniku u pratnji svog partnera, Kasper je odlučio da prekine ćutanje i stane na put nagađanjima koja su ih pratila tokom prethodnog perioda. On je istakao da su oni dobro i obratio se svima koji su im pružili podršku.
- Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju. Bilo je izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru“, izmeđuostalog je poručio Kasper za Pink.rs.
Inače, Mane Ćuruvija Kasper ima uspešan biznis u Americi.