Njihov odnos se produbio nakon što su odrasle zajedno, povezujući se kao jedinci koji su uvek želeli sestru.
Bez obzira na rastave i nove brakove, porodicu odlikuje harmoničan odnos među svim članovima, uključujući bivše supružnike.
Glumice Katarina Žutić i Anastasija Anja Mandić dele neobičnu i veoma lepu porodičnu priču. Naime, nakon što su se razveli Katarinini roditelji, proslavljeni glumci Svetlana Ceca Bojković i Miloš Žutić, njen otac se ponovo oženio Ognjankom Ognjanović.
Ognjanka je iz svog prethodnog braka imala ćerku Anju takođe glumicu i suprugu pokojnog Milorada Mandića Mande, pa su tako ove dve vršnjakinje počele da žive i odrastaju zajedno u istoj kući. Njih dve su se od prvog dana odlično slagale, a njihov odnos je postao još čvršći kada su Miloš i Ognjanka u braku dobili sina Đorđa.
O tom periodu odrastanja i sestrinskoj povezanosti, Anja Mandić je jednom prilikom podelila simpatične detalje:
"Bile smo u slične, obe jedinice i obe nesrećne što nemamo sestru ili brata. Brzo smo se zavolele. Spavale smo jedna kod druge, zajedno letovale, nagovorile roditelje da se venčaju. Posle smo dobile brata", izjavila je ranije Anja i dodala da obe obožavaju svog mlađeg brata.
Katarina: "Imala sam 20 godina kada je moj otac preminuo"
Porodičnu idilu prekinula je prerana smrt Miloša Žutića. Katarina Žutić se osvrnula na ovaj bolan gubitak i veliku razliku u godinama između nje i njenog mlađeg polubrata:
"Ja sam imala dvadeset godina kada je moj otac preminuo. Moj brat je imao samo tri, tako da je on zaista odrastao bez njega. Ja sam ipak imala odnos koji pamtim, savete kojih se sećam i stavove koje danas i sama zastupam, ponosna što sam njegova ćerka", pričala je ranije Katarina.
Da je ova proširena porodica zaista jedinstvena, potvrđuje i neverovatan, harmoničan odnos koji je Svetlana Ceca Bojković zadržala sa drugom suprugom svog bivšeg muža. Ona je ostala u bliskom kontaktu sa Ognjankom i njenom decom čak i nakon Miloševe smrti.
"Za mene je to normalno ali, nažalost, retka je to pojava kod nas. No, dobro, šta da radimo. Naravno da se družim sa Mišinom ženom, njen Đorđe je Kajin brat po ocu. I on je bio kod nas u Helsinkiju. U odličnim sam odnosima i sa Ognjankinom kćerkom Anastasijom Anjom Mandić, koja je takođe sjajna glumica", objasnila je Ceca Bojković svojevremeno za medije.