Lideri SNS pozvali su građane da dođu na skup 27. juna u Beogradu
Građani će moći da glasaju koje teme su im važne za budućnost, te šta vlast mora da menja i čemu više da se posveti
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević, predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić i ministar finansija Siniša Mali pozvali su građane na skup koji će se održati prekosutra ispred zgrade parlamenta.
- Dođite u Beograd u subotu, 27. juna, da zajednički napravimo plan za našu Srbiju - kaže Vučević u snimku.
- Dođite da zajedno gradimo budućnost - poručuje Ana Brnabić.
- Vidimo se ovde, na ovom mestu, u subotu 27. juna - rekao je Siniša Mali.
- Dođite da vidite kako Siniša igra "moravac" - poručila je Brnabić.
Visoki funkcioneri SNS na snimku nose šešire u bojama zastave Srbije.
Inače, gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić drugi dan pešači od sela Dobrača do Beograda na skup 27. juna.
Danas su pristalice SNS krenule peške iz Novog Sada do Beograda.