(VIDEO) VOZIO DUPLO BRŽE OD OGRANIČENJA! Mladić (28) divljao "audijem" po Beogradu preko 200 kilometara na sat: Hitno se oglasio MUP

(VIDEO) VOZIO DUPLO BRŽE OD OGRANIČENJA! Mladić (28) divljao "audijem" po Beogradu preko 200 kilometara na sat: Hitno se oglasio MUP

2

Policija u Beogradu presretačem je zaustavila i isključila iz saobraćaja U. Ž. (28) koji je upravljao vozilom marke audi brzinom od 203 kilometra na čas, na delu moto-puta gde je ograničenje brzine 100 kilometara na čas, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Učitavanje komentara...
  • Info najnovije

  • Sportal