PUKLA CEV U CENTRU BEOGRADA Tramvaji ne idu, građani dve opštine BEZ VODE, oglasio se "Vodovod"
Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta, bez vode je deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad, saopšteno je iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Učitavanje komentara...