Očekuje se da će vodosnabdevanje za većinu potrošača biti stabilizovano tokom dana
Saobraćaj u tom delu Beograda je otežan zbog radova
Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta, bez vode je deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad, saopšteno je iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Zatvaranje vode je u toku, a sanacija nastalog kvara na cevovodu započeće nakon njegovog izolovanja.
Za najveći deo potrošača, stabilizacija vodosnabdevanja se očekuje u toku dana, saopštio je JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Prema najnovijim informacijama koje je objavilo ovo preduzeće na svom zvaničnom sajtu potrošači u Ulici kraljice Marije broj 27 biće bez vodosnabdevanja do 22 časova danas.
Saobraćaj se u tom delu grada odvija otežano od jutros, prema rečima reporterke "Blica".
Tramvajske linije 2L, 5 i 10 su skraćene i preusmerene, pa trenutno saobraćaju do Omladinskog stadiona, dok autobuske linije koje inače tuda prolaze, tačnije linija broj 65 neometano saobraća.
Voda je prekrila ulicu te se vozačima savetuje da voze pažljivo.
(Blic/Tanjug)