"Živim u Engleskoj 26 godina, sutra bih se vratio nazad, ali...": Ivica otvorio dušu o odlasku iz zemlje pa priznao - "Da nije toga, odmah bih spakovao kofere"
Sve češće se u dijaspori vodi tiha, ali vrlo iskrena rasprava o tome šta bi zaista moralo da se promeni da bi se ljudi vratili u zemlje iz kojih su otišli. Iako se na prvi pogled čini da je ključni razlog odlaska novac, odgovori onih koji godinama žive u inostranstvu pokazuju da je priča mnogo složenija i dublja.
Učitavanje komentara...