U restoranu napravili račun od 55 evra pa otišli bez bakšiša! Konobar im se brže bolje "osvetio" pa dobio neočekivanu osudu: "Meni je sve ovo previše"

U restoranu napravili račun od 55 evra pa otišli bez bakšiša! Konobar im se brže bolje "osvetio" pa dobio neočekivanu osudu: "Meni je sve ovo previše"

0

U svetu ugostiteljstva, bakšiš često nije samo dodatak računu, već i svojevrsna procena usluge. I dok je za jedne ona obavezni deo kulture davanja, za druge je lični izbor koji ne žele da im iko nameće.

Učitavanje komentara...
  • Info najnovije

  • Sportal