U domu Stefana Karića: Progovorio o biznisu i otkrio pobednika "Elite 9"

U DOMU STEFANA KARIĆA Progovorio o biznisu, opleo po učesnicima Elite i otkrio pobednika: "Selim se, treba mi mir, pomislio sam da gubim sebe nakon rijalitija" (Video)

Stefan Karić
Stefan Karić

Ističe da mu je izolacija prijala i da mu je pomogla da se vrati „starom sebi“ i pronađe mir koji mu je bio potreban.

Karić je kritikovao aktuelne učesnike „Elite 9“ zbog psovanja, sukoba i laži.

Slušaj vest
0:00/ 0:00

Bivši rijaliti učesnik Stefan Karić nakon izlaska iz prethodne sezone “Elite“ odlučio je da se povuče iz javnosti. Sada život vodi potpuno van domašaja kamera.

Stefan već prethodnih par meseci živi na Ibici gde pokreće biznis, a u Srbiju se vraća povremeno, a glavni razlog tome jesu porodica i prijatelji. Pored toga, često ističe koliko je ponosan na svoj kraj i to što dolazi sa Zvezdare, te je i to ono što mu dosta fali kada napusti granice naše zemlje. Naša ekipa bivšeg rijaliti učesnika posetila u njegovom domu baš u ovom beogradskom naselju i posle dužeg vremena pred kamerama “Blica“ otkrio razlog povlačenja iz javnosti, ali i kako izgleda njegov život u drugoj zemlji.

- Namerno sam izbegavao javnost i prijalo mi je da budem van svega. Imam utisak da se ljudi zasite svih nas pogotovo kada se svi spominjemo i pojavljujemo i verujem da je i tim ljudima, kao i meni prijalo da me nigde nema. Previše vremena sam proveo u rijalitiju i hteo sam da se vratim starom životu i prijalo mi je da budem izolovan od svega – rekao je Stefan na samom početku za “Blic“, a onda i istakao da još nije spakovao kofere za stalno, već da trenutno živi na relaciji.

Stefan Karić
Stefan Karić
Stefan Karić
Stefan Karić

- Nisam se preselio, ali to mi je plan. Pokrenuo sam biznis i čekamo neke dozvole i kod njih nije sve kao što zamišljamo, ali uskoro se nadam da će sve biti sređeno. Moj drug je tamo držao kafić, ali sada ispočetka sve moramo da predajemo papire i ušao sam u procente sa njim. Izbacivaću na Instagramu sve, ali to će biti više kao neki “branč“ restoran.

Stefan Karić
Stefan Karić
Stefan Karić
Stefan Karić

Mir mu je najviše bio potreban nakon rijalitija, a isti je pronašao van Beograda, ali i Srbije.

- Želim da se preselim i promenim sve. Prija mi energija na Ibici, iako mnogi misle da su tamo samo narkomanija i izlasci, tamo ima od mira do ludila, ali je na svakome šta će da izabere. Birao sam mir i mnogo mi je prijalo. Bili su mi tamo i otac i majka i Kristina i oni kad su došli i videli koliko je lepo, verujem da će i oni tamo dolaziti. Nisam kupio nekretninu, već iznajmio stan, jer tamo nije lako naći stan i nije jeftino. Postoji nostalgija, ali sebe vidim u inostranstvu i gazim ka tome. Nisam bio svestan koliko mi je bio potreban mir i u jednom trenutku sam pomislio da sam izgubio sebe, jer nije lako biti u zatvorenom prostoru. Period pauze od svega me je vratio na starog Stefana, jer ja sam imao osećaj kao da sam zaboravio da volim – iskren je on.

Stefan Karić
Stefan Karić

Karić se osvrnuo i na aktuelne teme u “Eliti 9“, te je osuo paljbu po određenim učesnicima.

- Zahvalan sam što me nisu pozvali, jer ova sezona je najgora sezona što se tiče ljudi. Nikad više psovanja, vređanja, nepoštovanja produkcije, blud i razvrat. Anđelo mi je najveći folirant u kući i vidim šta radi ove sezone, on zna da je lep u kadru sa drugim devojkama, a samim tim što ne ulazi u vezu laže i vara ljude koji gledaju rijaliti. Asminovi postupci mi se ne sviđaju, on se najviše srozao, pored njega i od Site sin. Stanija se isto srozala, nisam imao takvo mišljenje o njoj, ali psovanje, vređanje i udaranje, nisam znao da ima to u sebi – žestok je bio bivši rijaliti učesnik, a onda se osvrnuo i na devojke koje su spremne na sve zarad novca.

- Nisam bio ni u kakvoj priči sa Sofijom, a ona je tad bila u priči sa Danetom. To je katastrofa na šta su ljudi sve spremni, ali sa druge strane to je svakidašnjica. Mnogima je to postalo i normalno, ali užas mi je da neko radi takve stvari sa nekim ko može da joj bude deda, ali šta očekivati od takve osobe, pa nije intelektualka. Ništa više nisam očekivao. Postojale su devojke koje su želele sa mnom da budu zbog novca, jer sam prepoznatljiva ličnost, ali nadam se da je bilo i onih kojima sam se svideo.

Stefan Karić
Stefan Karić

O ljubavi i devojkama

Javnost uvek intrigira ljubav bivšeg rijaliti učesnica, a on o istoj ne razmišlja.

- Od kada sam otišao na Ibicu i pre toga za sve sam zatvorio vrata od javnog do ljubavnog života. Fokusirao sam se na poslovan put i pustio sam da ne silim ljubav već da se desi, sve što sam silio nije se pokazalo dobro. Puštam sve da ide svojim putem. Mislio sam da nisam spreman i nisam sebe mogao da vratim u normalu. Posle devojke sa kojom sam bio nisam želeo da ulazim ni u kakav odnos, jer sam video da nisam dobro i nisam želeo nikoga da povredim. Slobodan sam par meseci, prijalo mi je i videćemo u narednom periodu – otkriva Karić.

Stefan Karić
Stefan Karić

"Ptice na grani znaju da Anđelo pobeđuje"

Stefan se osvrnuo i na njegove favorite u “Eliti“, ali i otkrio za koga misli da će pobediti u rijalitiju koji se završava 20. jula.

- Nemam favorita, Janjuš mi izmami osmeh na licu. Imam ljude tamo koje volim, to su Lepi Mića, Aneli, Janjuš i Mina, dok su me Terza i Luka razočarali. Izdvojio sam više favorita, ali mislim da će pobediti Anđelo i ova ptica na grani to zna, neka bude da grešim, ali videćemo – sa osmehom priča on.

Šta je još Karić rekao o aktuelnoj sezoni “Elite“, kao i životu na Ibici, ali i o ulasku u “Elitu 10“ možete pogledati u videu koji se nalazi u okviru teksta.

Stefan Karić
Stefan Karić (Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier)
Stefan Karić
Stefan Karić (Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier)
Stefan Karić
Stefan Karić (Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier)
Stefan Karić
Stefan Karić (Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier)
Stefan Karić
Stefan Karić (Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier)
Stefan Karić
Stefan Karić (Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier)
Stefan Karić
Stefan Karić (Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier)
Stefan Karić
Stefan Karić (Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier)
Izdvajamo za vas

SP2026 SP2026 Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026

Više sa weba