Nagradu joj je uručio direktor 'Granda', Goran Šljivić, a plaketa nosi ime Saše Popovića.
Pred nastup je imala problem sa stajlingom, ali joj je pomogla mentorka Svetlana Ceca Ražnatović.
Talentovana mlada pevačica Tamara Danilović odnela je pobedu prema glasovima stručnog žirija u velikom finalu „Zvezda Granda“. Njoj je ovom prilikom uručena specijalna plaketa koja nosi ime osnivača produkcije, Saše Popovića, a nagradu joj je predao direktor „Granda“, Goran Šljivić.
Iako je odnela prestižno priznanje, Danilovićeva je priznala da je pobeda od strane žirija za nju bila neočekivana. Svoje utiske o samom sistemu glasanja prenela je sledećim rečima:
– Zanimljiv je bio taj evrovizijski tip glasanja, menjaju se mesta kako ide glasanje. U jednom trnutku ti vodiš, onda neki tvoj prijatelj iz takmičenja…Drago mi je da sam uspela to da obeležim i dobijem tu nagradu.
Iako nije imala tremu pred spektakularno finale, Tamara se suočila sa neočekivanim problemom i nelagodom zbog stajlinga, a u pomoć joj je pritekla Svetlana Ceca Ražnatović.
– Bila sam dosta neraspoložena pre izlaska na scenu, haljina je bila teška bilo je neudobno ona mi je prišla popričala sa mnom, oraspoložila me je odmah i bilo je lakše - rekla je Tamara u emisiji „150 minuta“.
Ceca joj je bila mentor
Inače, njen mentor je bila najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović.
Tamara je, inače, najmlađa takmičarka ove sezone i ima 17 godina. Ona je nedavno gostovala u emisiji "Ceca Show" kod Cece Ražnatović i tom prilikom je otkrila detalje o svom životu i porodici.
Ceca je tada poručila: „Zapamtite ovo ime i ovo dete, dolazi iz fine kuće, biće pevačica, ali i slavna kreatorka uz to”.
Tokom segmenta „Priča iza fotografije”, tada je prikazana slika Tamare sa njenim bratom, pa je Tamara podelila detalje o svojoj muzikalnoj porodici:
„Brat je stariji osam godina, on peva odlično. Svi u porodici pevamo osim mame, velika smo porodica. I sestre dobro pevaju, možda se prijave u Zvezde Granda. Brat se prijavio ove godine, ali je ispao”.