Popov je zbog nelegalnih aktivnosti proveo dve godine u kućnom pritvoru.
Pevačica Sandra Afrika snimila je duet sa Popovim i izjavila da sportisti teško daju bakšiš.
Reper Marko Popov, poznatiji kao Popov, priznao je da je imao problema sa zakonom, zbog čega je nosio nanogicu. Reper, koji je sarađivao sa Nućijem, priznao je da je u kućnom pritvoru bio dve godine.
Reper je gostovao u emisiji "Ami dži šou" gde je dobio nezgodno pitanje.
- Da li si nekad prekršio zakon i bio privođen i zbog čega? - pitao je Ognjen Amidžić.
- Jesam, kršio sam zakon. Radio sam neke nelegalne stvari - rekao je on.
- Koliko si dugo bio u pritvoru? - nastavio je Ognjen.
- U kućnom, dve godine - dodao je reper.
Sanda Afrika: "Sportisti su teški za bakšiš"
Podsećamo, Sandra Afrika je snimila sa ovim muzičarem duet. Priznala je da su sportisti stipse.
Sandra se dotakla i emotivnog života i otkrila da li ima momka.
- Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi - otkrila je pevačica u emisiji Amidži šou, a onda se osvrnula na bakšiš:
- Čast izuzecima, ali ima štekara... Bila je situacija gde moraju da pitaju mamu i tatu koliko para mogu da potroše. Najveći bakšiš pamtim, u Crnoj Gori pre 15 godina i tada je to bilo dosta novca, posebno meni na tom početku. Nije bilo ništa privatno, ja sam pevala i radila i to je to - otkrila je Afrika.