Učestvovao je i 2021. godine, a tada je kroz težak period gubitka roditelja pronašao snagu u muzici.
Ističe da mu je muzika prva i najveća ljubav i da ga je ona izvukla iz teških životnih situacija.
Bojan Ilievski kaže da je bio na dnu, ali da je uspeo da se izvuče iz teških životnih momenata i da je u svemu tome uticala muzika koja mu je kako naglašava najveća i jedina ljubav.
Pobednik "Zvezda Granda" Bojan Ilievski još ne može da poveruje da je osvoji prvo mesto.
-Ovo je nešto novo za mene, treba još da se naviknem. Naravno, trudim se da bude još bolje. I biće- rekao je on.
-Ne mogu da verujem šta se desilo. Očekivao sam da budem među šest najboljih, ali se nisam nadao da ću pobediti, biti prvi. Pao sam na kolena i rekao sam: „Jao bože, šta smo uradili, šta je ovo, ja ne mogu da verujem“. Sećam se da je Bubi došao da me zagrli, a onda i svi ostali.
-Svaki lep komentar od članova žirija sam prihvatio. Lepo je uticalo na mene, ali isto tako i negativne komentare sam uvažavao- istakao je on.
Bojan se takmičio u Zvezdama Granda i 2021. godine. Posebno je bio emotivan momenat kada se iz bekstejdža uključila njegova baka koja je rekla da je Bojan ostao bez oba roditelja, a ta scena posebno je ganula folk zvezdu Svetlanu Cecu Ražnatović.
-Tada sam bio u fazi gde sam imao najveći gubitak roditelja. Pet meseci posle smrti majke ja sam se pojavio na Grandu, još sam bio u nekakvoj konfuziji šta mi se desilo. Ali hvala dragom Bogu, danas sam to što jesam. Izborio sam se- rekao je on, pa nastavio:
-Muzika je ta koja me je uvek držala. Moja prva ljubav u životu je muzika i to će tako zauvek biti. Ona je moj najveći drug, prijatelj, brat, sestra. Ona me je izvukla iz te situacije i padova u životu koje sam imao.
On se dotakao i toga koliko mu je sada nedostajala podrška roditelja.
-Čovek mora biti sam sebi najveća podrška. Sve dok je čovek živ za sve ima prostora, rešenja- naglasio je Bojan, koji je imao problem sa porodicam, kockom.
-To je prošlost koja je kratko trajala. To je faza u životu koja se svakome može desiti. Sve sam to ostavio iza sebe- rekao je on i dodao:
-Ponosan sam na sebe što sam se izborio. Za sve u životu za šta sam se borio, borio sam se sam. Ponosan sam na sebe, imam pouzdanja u sebe.
Saša Popović je bio dobar čovek, voleo me je
On se dotakao i Saše Popovića.
-Njegov pristup je bio fantastičan. Čovek je mene voleo. Baš mi ga je bilo žao. Osećao sam od samog početka da on mene voli. Da mene vidi u budućnosti. Video sam u njegovim očima da je predobar čovek. Ja sam odmah osetio njegovu energiju- rekao je on.
Dara Bubamara je iskrena, sviđa mi se
On se dotakao i Dare Bubamare.
-Dara je veoma pozitivna osoba, temperamentna. To što sam video to kažem. Veoma je dobar i iskrena. I to mi se asposlutno sviđa. Tako treba biti.
Bojan je govorio i o tome da mu pišu devojke na instagramu, a šta je još pričao pogledajte na početku teksta.