"OTAC JE BIO BOLESTAN, A JA GA NISAM OBIŠLA" Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila na samrti i ispunila mu želju: "Nikada nije video unuku"

"OTAC JE BIO BOLESTAN, A JA GA NISAM OBIŠLA" Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila na samrti i ispunila mu želju: "Nikada nije video unuku"

0

Pevačica Marta Savić se već duže vreme ne eksponira u javnosti i o privatnom životu retko govori. Ona sa kolegom Miletom Kitićem ima ćerku Elenu koja je krenula stopama roditelja, a jednom prilikom je Marta govorila o strahu koji je doživela nakon porođaja.

Učitavanje komentara...