Nataša je preživela opasnu situaciju.
Danas zadržava korektan odnos sa bivšim mužem zbog deteta.
Pevačica Nataša Đorđević (51) nakon teškog i traumatičnog raskida sa bivšim partnerom, konačno je pronašla svoju mirnu luku i potpunu sreću. Pre dve godine ona je u strogoj tajnosti stala na "ludi kamen" i izgovorila sudbonosno "da" svom kolegi i poznatom muzičaru Peđi Mandiću.
Da njihova ljubav cveta i da je jača nego ikada, potvrdila je najnovija objava na Instagramu koja je raznežila sve njene pratioce. Nataša je podelila prelepu zajedničku fotografiju na kojoj oboje poziraju srećni i nasmejani, a pevačica naprosto blista u elegantnom belom izdanju.
Uz ovu emotivnu sliku, koja je najbolji dokaz da je bolna prošlost iza nje, pevačica je kratko, ali sa puno ljubavi napisala: "Duša moje duše".
Prošla kroz agoniju sa bivšim mužem
- Vozila sam mamu kod lekara i u povratku sam primetila da me Goran, s kojim sam raskinula još pre godinu dana, prati. Počela sam da bežim vozeći sporednim ulicama i na kraju sam pomislila da sam bezbedna i krenula kući. Nisam ni sumnjala da će doći pred stan u kojem živim i pokušati da me napadne. Kada sam parkirala pred zgradom, mama je izašla iz automobila, dok sam ja tražila mesto da se parkiram. Tada je Goran iskočio iz žbunja, počeo da lupa u prozor, a onda skočio na haubu. Brzo sam dala gas i počela da bežim, ali je on ušao u svoj automobil i krenuo za mnom - rekla je Nataša pre nekoliko godina.
- Posle nekoliko minuta me je stigao i počeo da svojim automobilom postrance udara u moj pokušavajući da me izgura sa puta. U jednom trenutku, bila sam sigurna da ću poginuti i da se neće zaustaviti dok me ne ubije. Međutim, sreća i prisebnost su me ipak spasli, a on je prestao da juri za mnom kada sam se približila policijskoj stanici u Mirijevu - ispričala je za medije 2010. godine. Cela situacija joj je veoma teško pala zbog činjenice da sa pomenutim čovekom ima sina.
Ipak, posle svega, danas ima korektan odnos sa bivšim mužem.
- To je bio raskid koji nije tekao baš glatko, naravno posle toliko godina naše veze. Ja sa tim čovekom imam sina, ali sada se sve sleglo. Treba svi da imamo dobar odnos i funkcionišemo kako treba zbog deteta - rekla je ona svojevremeno za domaće medije.