Mia Borisavljević važi za jednu od najzgodnijih pevačica na našoj estradnoj sceni, a mnogi ne znaju da ima sestru koja neverovatno liči na nju. Mia je jako vezana za sestru koja ne živi u Srbiji, a nedavno je podelila zajedničke fotografije.
Mia je tada posetila svoju sestru koja godinama živi u Kini.
- 43 najlepša dana u godini. Nemaju svi tu privilegiju da im braća i sestre žive u istom gradu, državi, čak i na istom kontinentu. Vidimo se sledeće godine u ovo vreme - napisala je pevačica tada u opisu slike na Instagramu, a mnogi su komentarisali koliko liče.
Nisu se videle četiri godine
Mia je jednom prilikom govorila koliko joj teško pada njihova razdvojenost.
- Moja sestra je prvo otišla u Australiju, a poslednjih 12 godina je u Kini. Sve ukupno, van Srbije je 18 godina. Stalno postavlja sebi neke prepreke, ali ih preskače. Sa suprugom živi u Pekingu, zaposlena je u britanskoj školi kao profesor muzičke pedagogije. Sama je u svetu gde nema mnogo naših ljudi. Svakako je drugačije nego u Evropi. Njena deca nemaju ni tetku, ni babu. Po meni, izabrala je teži put - rekla je jednom prilikom Mia i prisetila se perioda kada se nisu videle dugo.
- Bila je u Srbiji na letnjem raspustu. U vreme korone nismo se videle 4 godine. Virus je krenuo prvo u Kini, onda je došlo do zatvaranja granica i to nas je sprečilo da se duže vreme vidimo. Mesecima nisam jela od tuge i straha kako ću bez nje. Naglo sam izgubila na težini, a lekari su bili nemoćni. Šest meseci je trajala agonija, nijedan lek mi nije pomogao. Kada je došla kući prvi put posle šest meseci i ja sam se vratila u normalu. Svi moji zdravstveni problemi su, zapravo, išli iz glave - rekla je za "Hajp" pevačica.