Uroš Živković je najviše u Beogradu, ali je svaki beg u prirodu dobar za njega.
Vikende i praznike provodi uz prijatelje, muziku, roštilj i domaću atmosferu.
Mladi pevač Uroš Živković pronašao je svoj mir daleko od beogradskog asfalta, na imanju koje mu je ostalo kao dedovina i koje ne planira da prodaje, iako živi u gradu.
Tamo je za sebe napravio pravi mali raj, gde najčešće odlazi kada želi da se potpuno isključi od svakodnevnih obaveza i opusti u prirodi.
Iako je poznata ličnost, Uroš se ne libi seoskog načina života, pa tako uživa u vožnji traktora.
Svoje slobodno vreme i praznike najradije provodi u seoskim varijantama i vikendicama, okružen prijateljima sa kojima se druži i duže od deset godina, a slika na kojoj se vidi kako vozi traktor sa šeširom na glavim bila je viralna.
Ova okupljanja uvek prate prava domaćinska atmosfera – uz obaveznu muziku, roštilj, pečenje, pa čak i pečenje rakije i ispijanje vina.
Rano počeo da se bavi muzikom
Pored toga što uživa u jednostavnim stvarima, Živković ističe da je rano ušao u svet muzike, ali da je uprkos tome uspeo da ostane "čvrsto na zemlji".
Svestan izazova koje donosi slava, on naglašava da nije tip koji pravi skandale i da se trudi da uvek zadrži pribranost i normalno ponašanje u javnosti.