Veruje da je strah neprijatelj i gleda na životni haos s osmehom, jer deca donose najlepšu vrstu haosa.
Ivana ističe da je vantelesna oplodnja emotivno izazovan proces koji zahteva veliku podršku okoline.
Poznata manekenka i influenserka Ivana Korab (40) nedavno je otkrila da ponovo prolazi kroz proces vantelesne oplodnje kako bi na svet donela treće dete. Ona važi za jednu od najpozitivnijih javnih ličnosti, gotovo nikada ne skida osmeh sa lica i redovno deli snimke na kojima peva, igra i šali se.
Ivana ni u teškim trenucima nije gubila pozitivan duh, ali ni disciplinu kada su treninzi i ishrana u pitanju. Ona godinama vodi računa o ishrani i naporno trenira, te nije čudo što važi za jednu od Srpkinja sa najboljim nogama. Ona je sada podelila fotku u mini haljini sa prorezima, a njena vitka figura oduševila je sve.
Njene zategnute noge su došle u prvi plan kao i skroz ravan stomak bez trunke viška i posle dva porođaja.
O usvajanju i vantelesnoj
Ivana je, podsetimo, nedavno otkrila da ponovo prolazi kroz proces VTO.
- Oduvek sam želela dvoje svoje dece i dvoje da usvojim. Sada sam poželela da pokušamo još jednom da dobijemo svoje dete, a kasnije ćemo videti kako će se stvari dalje odvijati. Sve žene imaju more oscilacija u osećanjima i željama, a kamoli žene koje prolaze kroz hormone. To je tek posebna ’žurka’. Od osmeha do suza dele vas sekunde i zato se i kaže da vam je tokom tog procesa potrebna podrška ’čitavog sela - objašnjava manekenka.
Ona dodaje da je VTO timski posao, a žene koje se odluče na ovaj korak naziva istinskim herojima – posebno one koje kroz tu borbu prolaze same i kojima je, kako kaže, potreban „crveni tepih za svu snagu i hrabrost”.
Na pitanje da li je plaše obaveze s obzirom na to da su njena dva sina, iako u posebnoj bratskoj i drugarskoj vezi, još uvek mali i veoma energični, Ivana odgovara bez premišljanja:
- Strah je neprijatelj. Svesna sam da će biti teže i haotičnije, ali život je sam po sebi haotičan i lud. Zašto onda razlog za taj haos ne bi bilo nešto najlepše – malo biće koje gledamo kako raste i koje nam donosi još malo slatkog haosa - poručila je jednom prilikom za "Hello".