Deca su prisustvovala otkrivanju pola bebe koje je Marko imao sa svojom novom izabranicom.
Goga ističe da decu ne odvaja od oca i da svaki od njih ima pravo da bira gde i s kim će da bude.
Razvod estradnog para Marka Gačića i Goge Gačić propraćen je skandalima, a nakon razvoda pevačica je ostala da živi u porodičnom domu gde su svekar i svekrva, dok se Marko odselio. Ona se trudi da nastavi život dalje nakon prevare i izdaje koju je doživela od dugogodišnjeg supruga, a sada je spakovala kofere i otišla na odmor.
Goga trenutno boravi u Monaku gde je pozirala pored besnih mašina.
Ona je bila u pantalonama i majici sa golim leđima, a u komentarima je dobila mnoštvo poruka podrške i komplimenata kako je procvetala nakon razvoda.
Deca su bila na otkrivanju pola
- Sinčić je kod tate, deca su juče bila na dešavanju kada je bilo otkrivanje pola bebe. Ja decu ne branim, kao što sam i rekla. Mala je tu sa mnom, a sin je poželeo da ostane sa tatom. Da li će se njih dvojica večeras pojaviti u nekom trenutku ne znam. Mislim da je on trebao prvi da bude tu, to mu je rođena sestra. Ove teme nisu lake, ni jednostavne ni normalne.