Otpust je bio odložen zbog tehničkih problema i pada administrativnog sistema u bolnici.
Sve formalnosti su uspešno završene čim je sistem proradio, pa je Mina izašla uz pratnju obezbeđenja.
Pevačica Mina Kostić napustila je danas psihijatrijsku ustanovu "Dr Laza Lazarević" nakon skoro mesec dana lečenja. Iako je otpust bio planiran za juče, pevačica je bila primorana da prenoći još jednu noć zbog neočekivanog pada sistema.
Nakon što juče nije uspela da napusti kliniku zbog tehničkih problema i pada administrativnog sistema, Mina Kostić je danas konačno završila sve neophodne procedure za otpust.
Kako piše Informer, sistem u ustanovi je u međuvremenu ponovo proradio, te su sve formalnosti obavljene bez ikakvih poteškoća, nakon čega je pevačica nesmetano napustila bolnicu. Minu je pri izlasku sprovelo obezbeđenje.
Ispred klinike su je sačekali njen brat Milan, kao i verenik Mane Ćuruvija Kasper, koji se pokazao kao njena najveća podrška u teškim trenucima.
Kasper, koji inače živi i radi u Sjedinjenim Američkim Državama, odmah je doputovao kako bi bio uz nju i obilazio ju je svakog dana tokom njenog boravka u ustanovi, a bio je prisutan i juče kada je otpust neočekivano odložen.
Ko je misteriozni verenik Mine Kostić?
Mina i Mane Ćuruvija Kasper započeli su svoju romansu preko društvenih mreža, a on u Americi vodi izuzetno uspešan biznis.
- Nijedan posao mi nije stran. Kompanija u kojoj radim ima 88 garaža na Menhetnu i imamo mesečne klijente. U kompaniji u kojoj radim je zaposleno 1.500 radnika. Svašta nešto sam radio, svašta nešto pošteno, ne stidim se nijednog posla. Običan čovek, veliki radnik i ponosan sam što mogu sa punim ustima da kažem da sam uvek bio neko ko je zarađivao sa 10 prstiju - izjavio je on nedavno.
Pevačica se nakon izlaska iz bolnice odmah uputila kući u društvu svojih najbližih.