Otpust je prvobitno bio zakazan za juče, ali je odložen zbog nepredviđenih okolnosti.
Njen verenik Mane Ćuruvija, poznat kao Kasper, došao je po nju na kliniku u pratnji njenih braće.
Pevačica Mina Kostić bi danas konačno trebalo da napusti psihijatrijsku ustanovu "Dr Laza Lazarević", u kojoj boravi od 31. maja. Iako je pevačicin otpust bio zakazan za juče, on je morao biti odložen usled nepredviđenih okolnosti. Danas je na kliniku po Minu došao njen verenik Mane Ćuruvija, u javnosti poznat kao Kasper, a društvo su mu pravila Minina braća.
Kasper, koji se ispred bolnice pojavio obučen u crno od glave do pete, nije želeo da komunicira sa prisutnim novinarima.
Tokom njenog boravka u ustanovi, on ju je svakodnevno obilazio i donosio joj sve neophodne stvari.
Pre skoro mesec dana dovedena u Lazu
Inače, Mina je dovedena u ustanovu 31. maja uz pratnju policije zbog pokazanih znakova agresije, a zadržana je zbog teške anksioznosti.
Njen verenik se oglasio na društvenim mrežama, naglasivši da je pevačica prebačena na drugo odeljenje i da je sada u stabilnom stanju, koje je posledica teških životnih pritisaka i problema.
Hospitalizacija pevačice duboko je potresla i njene bliske ljude, među kojima je prijatelj Goran Vukošić. On je opisao trenutak kada je saznao loše vesti i iskoristio priliku da razjasni medijske nesporazume oko navodnog odbijanja da pevačici bude kum na venčanju.