"AKO JE NJOJ DOBAR, ŽELIM IM SREĆU" Igor X je imao BURAN razvod od Mine Kostić, a ovako komentariše Kaspera - morao je da mu se zahvali
Pevačica Mina Kostić napustila je psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević" u pratnji verenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće. Pevačica je u bolnici provela 23 dana, a njeno stanje je zabrinulo javnost.
Učitavanje komentara...