Naglasio je da mu finansijska situacija ne zavisi od klijenata u Srbiji i da u domovini radi samo kada mu se radi.
Filip je istakao da ima problem jer prijateljima ne može da naplati punu cenu tetovaža.
Učesnik "Elite" Filip Đukić šokirao je cimere priznanjem o svom pravom poslu i zaradi, a jedan neočekivani predlog ga je potpuno izbacio iz takta! Rijaliti učesnik i poznati tatu majstor, Filip Đukić, otvorio je dušu pred kamerama i progovorio o onome što mnoge zanima - od čega zapravo živi i kakvi su mu planovi nakon završetka rijalitija.
Iako su mnogi mislili da za život zarađuje isključivo od tetoviranja u prestonici, Filip je cimerima otkrio da mu mušterije u Beogradu uopšte nisu prioritet, te da ozbiljan novac zarađuje u inostranstvu.
- Nije da ja nemam dinara, pa mi od toga zavisi život. Ja uzimam pare preko, ovde radim kad mi se radi - pohvalio se Đukić pred cimerima, jasno stavljajući do znanja da finansijski stoji i te kako dobro.
Međutim, prava drama u Beloj kući "Elite" nastala je kada mu je cimer Viktor Gagić dao krajnje neočekivan predlog - da počne da šiša ljude! Očekivano, Filip je ovo shvatio kao direktnu uvredu na svoj račun.
- Ma gde ću posle ovoga da idem da šišam? - odbrusio je vidno uvređeni Đukić, dodajući da ima problem i u svom poslu jer prijateljima nikada ne može da naplati punu cenu tetoviranja.
Viktor dodatno provocira Filipa
Da situacija bude još napetija i neprijatnija, Viktor je odlučio da ga dodatno "pecne" komentarom o samom tetoviranju. S obzirom na Filipov specifičan imidž i činjenicu da je prekriven crtežima, Gagićeve reči su odjeknule.
- Meni su bolesni ljudi koji se tetoviraju i po licu celi - ispalio je Viktor, ostavljajući sve u šoku.